Kur pirkti

ASBIS tiekia didelį asortimentą IT produktų savo klientams Lietuvoje. Aplankykite skilti kur pirkti ir sužinokite kur yra artimiausia parduotuvė

 

Intel kuria technologijų ateitį

Intel yra pasaulio lyderė kurianti ir gaminanti pagrindinius produktus ir technologijas, kurios užtikrina debesijos bei vis labiau išmanaus ir susieto pasaulio darbą. Intel tiekia kompiuterių, tinklo ir ryšių platformas daugybei klientų, įskaitant originalios įrangos gamintojus (OĮG), originalaus dizaino gamintojus (ODM), debesijos ir ryšių paslaugų teikėjus, taip pat pramonės, ryšių ir automobilių įrangos gamintojus.

Intel įgyvendindama reikšmingus pokyčius visame savo pasauliniame tinkle, taip pat nustato naują įmonės atsakomybės standartą. Intel vienija partnerius, klientus ir savo pasaulinį technologijų portfelį, kad pasiektų puikių rezultatų nuo pažangių klimato kaitos problemų sprendimų iki iniciatyvų įvairovės ir integracijos srityse.

Paspartinkite savo augimą

Prisijungę prie Intel® Partner Alliance, Jūs turėsite prieigą prie pažangių mokymo programų ir kompetencijų, paskatų, įrankių ir pagalbos, taip pat sudėtingos žiniatinklio naudojimo patirties, kuri suteiks pranašumą kuriant ir parduodant novatoriškiausius sprendimus ir paslaugas.

Daugiau sužinokite apie narystės privalumus.

Intel Products

 


Procesoriai

Produktai skirti serveriams

Intel NUCAtmintis ir saugykla

Sistema ir įrenginiai

Belaidžiai produktai


Technologijos

Eterneto produktai